• Haberler
  • Trabzon temsilcisine yapılan skandal saldırıya Milletvekili Aydın kayıtsız kalmadı!

Trabzon temsilcisine yapılan skandal saldırıya Milletvekili Aydın kayıtsız kalmadı!

Trabzon temsilcisine yapılan skandal saldırıya Milletvekili Aydın kayıtsız kalmadı!

Yomraspor'a yapılan saldırıya Milletvekili Aydın kayıtsız kalmadı.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Yomraspor'a yapılan saldırıyı kınadı. Trabzon'un 3'üncü lig ekiplerinden Yomraspor bugün Yeni Mersin İdmanyurdu ile karşılaştı. Karşılaşma öncesi istenmeyen olaylar ve görüntüler yaşandı. Yomraspor ekibi mücadele öncesi saldırıya uğradı.

Yomraspor'dan olayla ilgili şu açıklama yapıldı: "Yeni Mersin İdmanyurdu maçına çıkmadan taraftarları ve futbolcuları tarafından Yomraspor olarak hocalarımız ve takım arkadaşlarımızla birlikte saldırıya uğradık. Yapılan saldırıyı şiddetle kınıyoruz."

Aydın, Yomraspor'a yapılan saldırıyı kınadı

Yaşanan bu skandal olay sonrası İYİ Parti Trabzon Milletvekili Yavuz Aydın, Yomraspor'a yapılan saldırıyı kınadı. Yomraspor'a geçmiş olsun dileklerini ileten Milletvekili Aydın, "Yomraspor’umuza, deplasmanda oynadığı Yeni Mersin İdmanyurdu maçı öncesinde yapılan saldırıyı şiddetle kınıyorum. Konunun bizzat takipçisi olacağımı bildiriyor, sorumluların adalet önünde hesap vermesini bekliyorum. Yıllardır Fair Play ruhuyla şehrimizi en iyi şekilde temsil eden Yomraspor’umuza geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, en kısa sürede yeniden profesyonel lige dönmesini temenni ediyorum." ifadelerini kullandı.