• Haberler
  • İYİ Partili Yavuz Aydın seçim beklentisini açıkladı! "Hayatımın finali yapmak istiyorum"

İYİ Partili Yavuz Aydın seçim beklentisini açıkladı! "Hayatımın finali yapmak istiyorum"

İYİ Partili Yavuz Aydın seçim beklentisini açıkladı!

İYİ Parti Trabzon milletvekili adayı Yavuz Aydın Günebakış Gazetesine özel açıklamalarda bulundu. Aydın seçimdeki beklentilerinden, milletvekili adaylarına kadar bir çok konuda açıklama yaptı.

"Yarım kalan bir maçımız var"

Trabzon'da İYİ Parti'nin beklentileri ile ilgili konuşan Aydın şunları söyledi. "Havalimanına indiğimizde coşkulu bir karşılama oldu. Tüm partili partisiz hemşerilerimizin yoğun ilgisini gördük. Akabinde Meydana il binamıza geldik ve oradaki arkadaşlarla da beraber olduk. Orada da şunu söyledik. Genel Başkanımız çok güzel bir kadro kurdu. Altı tane aday milletvekili arkadaşımız var. Burada teşkilatımız duruyor. Güçlü il ve ilçe başkanlarımız, mahalle başkanlarımız, partili partisiz tüm hemşerilerimizin desteğini alarak, dedik ki, 8 yıl önceden yarım kalan bir maçımız var. O maçımızı tamamlamak için sahaya çıkıyoruz. 3 golle en az 3 vekil alarak buradan Trabzon'u en güçlü şekilde TBMM'de temsil edeceğiz" dedi.

Büyük Liman Bölgesi siyaseten Temsil edilmesi lazım

Büyük Liman bölgesindeki durum için de bir değerlendirmede bulunan Yavuz Aydın, "Büyük Liman önemli bir bölge ve siyaseten de temsil edilmesi lazım. Ama biz Trabzon'u temsil etmeye talip olduk. Ama tabi burada İYİ Parti ve onun genel başkanı Meral Akşener, Trabzon'da milletvekili adaylarımızı belirlerken bölgesel değerlere de önem vererek bu listeyi yaptığını düşünüyorum" dedi.

Trabzon'un önemli bölgelerinden önemli adaylarımız var

Trabzon'daki milletvekili adayları için konuşan Aydın şu ifadeleri kullandı. Trabzon'un önemli bölgelerinden önemli milletvekili adaylarımız var. Önemli sektörlerden önemli adaylarımız var. Biz çok güzel ve çok kuvvetli bir kadro olduk. Büyük Liman bölgesine de diğer siyasi partilerinde önem vermemesi İYİ Parti'nin ve Meral Akşener'in değer vermiş olmasını, umut ediyorum ki bölge halkı yerine teslim edecektir".

"Hayatımın finali yapmak istiyorum"

Siyasetteki beklentisini de dile getiren İYİ Partili aday Yavuz Aydın çok çarpıcı ifadeler kullandı. Aydın, "Ben biliyorsunuz iş dünyasından geliyorum. İş dünyasında bir başarı hikayemiz bir başarı öykümüz var. Oradaki başarı öykümü siyasete taşıyarak hayatımın finalini yapmak istiyorum" dedi.